Prestižiniai įvertinimai jau po pirmųjų veiklos metų

Top_tier_firmsTop_tier_firmsAdvokatų kontora Venckutė ir Karnickas 2017 m. balandį, jau po pirmųjų veiklos metų, įtvirtino pirmaujančias pozicijas tarptautiniuose teisiniuose žinynuose tarp žinomiausių advokatų kontorų.  

The Legal 500 EMEA 2017 skyrė mūsų kontorai aukščiausią Tier 1 poziciją darbo teisės srityje ir pripažino viena iš lyderių TM T (technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų) teisės praktikoje. Abu kontoros partneriai, Jurgita Venckutė ir Liudas Karnickas, gavo išskirtinį „Naujosios kartos teisininko“ įvertinimą tarp rekomenduojamų Lietuvos advokatų atitinkamai darbo teisės ir TMT srityse. Daugiau informacijos rasite čia.

Chambers Europe 2017 reitinguoja Jurgitą Venckutę tarp geriausių darbo teisės advokatų rinkoje ir pažymi: „Jurgita Venckutė yra itin vertinama dėl kompetencijos darbo ginčuose ir darbo sutarčių klausimais. Klientai apibūdina ją kaip „labai ambicingą ir kūrybingą“ ir „visada pasiekiamą, kai reikia patarimo.“ Daugiau informacijos rasite čia.

World Trademark Review 1000 – The World’s Leading Trademark Professionals 2017 įvardija Liudą Karnicką kaip vieną geriausių intelektinės nuosavybės teisės specialistų Lietuvoje ir pažymi: „Puikią verslo nuovoką turintis Liudas Karnickas yra nepralenkiamas sveikatos priežiūros ir farmacijos sektoriuose.“ Daugiau informacijos rasite čia.

About KPLAW

    You May Also Like